A. M. Slomek Nadkofija Maribor Slovenska kofovska Konferenca Biblija.net Radio Ognjie Exodus TV

SLOVESNOST SVETE BIRME V ŽUPNIJI

Sv. maše
Datum: Nedelja, 15 Maj 2016 09:00

Danes obhajamo slovesnost sv. birme za našo župnijo, zato so maše samo ob 7.00, 9.00, 11.00 in 18.30. Letos imamo 14 birmancev in je prav, da jih sprejmemo z odprtim srcem in pripravljenostjo, da ustvarimo možnosti, da bodo našli svoje mesto v življenju naše župnije. Ob današnjem prazniku svete birme za našo župnijo se iz srca zahvaljujem vsem, ki ste kakorkoli pomagali pri pripravah in praznovanju današnjega dne. Krasilcem, s. Zdenki, ki je birmance vodila skozi veroučna leta, animatorjem, ki ste pomagali birmancem skozi duhovne vaje. Hvala Karizmi za petje in ministrantom za sodelovanje. Hvala staršem za dobrote, s katerimi smo se tudi po slovesnosti pogostili na dvorišču. Bog daj, da bi s tako zagnanostjo tudi naši birmanci našli v župniji svoj prostor.

 

 

Powered by iCagenda